Strona Główna-historia - Fundacja Krzyk

Przejdź do treści

Menu główne:

Strona Główna-historia


Sprawozdanie ze zbiórki publicznej dnia 19 stycznia 2013 roku

Data: 29.01.2013
Autor: Agnieszka Neuman - Lipińska

Dnia 19 stycznia 2013 roku w godzinach 10-18, Fundacja Pomocy dzieciom Krzyk na mocy decyzji Urzędu Miasta Biłgoraj nr MIOC.5311.2.2013, wydanej dnia 15 stycznia 2013 roku przez Burmistrza Miasta Biłgoraj Janusza Rosłana, przeprowadziła zbiórkę publiczną na terenie miasta. Datki zbierano do pięciu opieczętowanych puszek. W zbiórce udział wzięło 10 wolontariuszy Fundacji. Ponadto odbyła się loteria fantowa na terenie Ośrodka Sportu
i Rekreacji. W sumie zebrano 2148,56 zł.

czytaj więcej...Podsumowanie akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Data: 27.12.2012
Autor: Agnieszka Neuman - Lipińska

 
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel o wsparcie oraz naszym wolontariuszom, którzy pomagali zbierać, zwozić, pakować i wydawać paczki. Zabawki, słodycze, ubrania i niezbędne artykuły spożywcze przyniosły wielką radość dzieciom i ich rodzinom. .......

czytaj więcej...

„ Aktywność – moją marką! ”

Data: 22.12.2012
Autor: Agnieszka Neuman - Lipińska

Fundacja Pomocy Dzieciom KRZYK w grudniu rozpoczęła realizację projektu „Aktywność – moją marką!”. Jego głównym zadaniem jest zwiększenie aktywności obywatelskiej młodzieży i rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

czytaj więcej...

Szkolenie Edukacja dla Godności

Data: 02.12.2012
Szkolenie odbylo się w dniach 30 listopada i 1 grudnia 2012 r. w Gimnazjum nr 2 im. Stefana Batorego w Biłgoraju. Skierowane bylo dla nauczycieli, pedagogów, osób pracujących z dziećmi, wolontariuszy oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych, tych, którym temat przeciwdziałania ubóstwu i prawom człowieka leży na sercu i chcą włączyć się do wspólnych działań. Ten projekt doskonale nadaje się na to aby świadomie coś zmieniać razem z uczniami, np. poprzez przyłączenie się akcji, robienie warsztatów spotkań dla młodych ludzi, założenie lokalnej grupy Amnesty International, czy też pisanie listów podczas Maratonu Pisania Listów.

Kontynuacja projektu "Mądrzy, piękni i zdrowi świat poznawać gotowi".

Data: 08.09.2012

Świetlica ruszyła.
Codziennie (poniedziałek-piątek) od 13.30 do 17.30 będzie tu Monika i każdy, kto zechce ją wesprzeć.
Od września rozpoczęła się rekrutacja grupy do stałych zajęć.
"Alkoholizm – współ uzależnienie oraz inne współczesne uzależnienia".


Spotkanie zostało zorganizowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Klub Abstynenta "Opoka". Jego tematem był alkoholizm, współuzależnienia oraz inne współczesne uzależnienia.
Wykład był niezwykle ciekawy, oparty na wieloletnnim doświadczeniu w leczeniu uzaleznień.dr n. med. Bohdan Woronowicz na spokaniu w Urzędzie Gminy w Biłgoraju 01.09.2012

Sieciaki na wakacjach  piknik edukacyjny w Fundacji Pomocy Dzieciom „KRZYK”

W Fundacji Pomocy Dzieciom „KRZYK”  od 6 do 10 sierpnia 2012 roku w godzinach od 9 do 12 odbędzie się akcja wakacyjna zakończona happeningiem „Sieciaki na wakacjach” czyli sieciakowym piknikiem edukacyjnym. Podczas zajęć będą wykorzystane rekomendowane elementy pakietu Fundacji Dzieci Niczyje przygotowanego w ramach programu Dziecko
w Sieci: kolorowanki, quizy, edukacyjne gry komputerowe, gry planszowe i inne. Odbędą się konkursy pokazy talentów i sprawności uczestników.
Tematem zajęć będzie bezpieczeństwo dzieci
i młodzieży w Internecie, zdrowy i aktywny styl życia bez nałogów i uzależnień.
Głównym partnerem projektu jest Fundacja Orange, Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży oraz Fundacja PZU.
Fundacja Pomocy Dzieciom KRZYK, ul. 3-go Maja 3, 23-400 BiłgorajWitam wszystkich!  -Te uśmiechnięte twarze mówią same za siebie. :-)


Kalendarz imprezLubelski Ośrodek Samopomocy (LOS)
Nasi Partnerzy
Nowości i OgłoszeniaKalendarz imprez


Data: 12.05.2013
Pod linkiem dostepny jest harmonogram planowanych imprez >>kalendarz imprez<<Następne zdjęcia "Mądrzy, piękni i ......."


Data: 08.09.2012
Link do zdjęć Debory Lipińskiej na Picasa Web Albums >>kliknij tu<<© Adam Głaz

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego