Grudzień, Mikołajki i prezenty - Fundacja Krzyk

Przejdź do treści

Menu główne:

Grudzień, Mikołajki i prezenty

DZIAŁALNOŚĆ

Grudzień, Mikołajki i prezenty

Data: 09.12..2013
Autor: Agnieszka Neuman - Lipińska

6 grudnia 2013 roku w godzinach popołudniowych Fundacja Pomocy Dzieciom „KRZYK” zorganizowała dla swoich podopiecznych z Biłgoraja i okolic „Wieczorek Mikołajkowy”.
            Po przywitaniu i integracji dzieci i wolontariusze mieli możliwość wspólnie śpiewać „Kolędowe karaoke”, pobawić się w przygotowane gry, quizy i zabawy, a przede wszystkim spotkać Mikołaja i otrzymać od niego upragnione prezenty. Nie zapomniano również o słodkim poczęstunku.
            Łącznie przygotowano 30 paczek ze słodyczami i upominkami dla dzieci. Nie byłoby to możliwe bez sponsorów, którzy na ten cel przekazali różne dary. Fundacja składa serdeczne podziękowania firmie Model Opakowania S.A., kierownictwu SKOK-u Stefczyka w Biłgoraju, SKOK-u Chmielewskiego w Biłgoraju, właścicielom sklepów: „Marwin”, „Zabawki Edukacyjne” oraz drukarni Big-Print w Biłgoraju. Akcję wsparła pani Maria Garbacz, przewodnicząca Forum Kobiet Okręgu Chełmskiego organizując zbiórkę funduszy. Dzięki pani Marii Fundacja przekazała Towarzystwu Przyjaciół Dzieci w Zamościu książki z antykwariatu.
Serdecznie podziękowania należą się Samorządowemu Zespołowi Szkół w Tereszpolu Zaorendzie, gdzie, jak co roku specjalnie dla Fundacji Pomocy Dzieciom „KRZYK” społeczność Tereszpola i okolic zbierała żywność, która już rozdawana jest potrzebującym rodzinom.
M.C.


© Adam Głaz

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego