Cyberpozytywni - Fundacja Krzyk

Przejdź do treści

Menu główne:

Cyberpozytywni

DZIAŁALNOŚĆ > Cyberpozytywni
Cyberpozytywni

Od lipca do grudnia 2015 Fundacja Pomocy Dzieciom Krzyk realizuje projekt Cyberpozytywni, w ramach programu Bezpiecznie Tu i Tam Fundacji Orange.
Projekt dotyczy bezpieczeństwa dzieci podczas korzystania z Internetu, telefonów komórkowych i nowoczesnych mediów, do przeciwstawienia się cyberprzemocy i mowie nienawiści w sieci. Projekt Cyberpozytywni to kolejny krok fundacji w działaniach skierowanych do dzieci i młodzieży zachęcający do udziału w samodzielnym podejmowaniu aktywności mającej na celu rozwój pasji z pozytywnym wykorzystaniem dostępnych narzędzi multimedialnych.
Pierwszym działaniem był udział w Pikniku Obywatelskim, który odbył się 9 lipca o godz. 11 przy Biłgorajskim Centrum Kultury. Tu 15 grup młodzieży z siedmiu szkół Powiatu Biłgoraj zaprezentowało swoje inicjatywy dotyczące m.in. bezpieczeństwa w sieci i przeciwstawianiu się mowie nienawiści.
Kolejne działania to warsztaty i mini akcje promujące rozważne i bezpieczne korzystanie z multimediów i sieci Internet. Podsumowaniem będą filmiki promujące pozytywne korzystanie z telefonów i komputera.

Serdecznie zapraszamy udziału w naszych działaniach.

Agnieszka Neuman-Lipińska

Zobacz plakat Cyberpozytywni >> [link:1]Kliknij tutaj[/link:1] <<

© Adam Głaz

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego